Forum My Motylki Strona Główna My Motylki

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skeletonman

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My Motylki Strona Główna -> Dla niezarejestrowanych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skeletonman
Grubasek ;/



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 14:12, 10 Gru 2018    Temat postu: skeletonman

- płeć: kobieta
- wiek: 17 lat
- waga najwyższa: 61 kg (przy wzroście 159 cm)
- waga obecna: 50 kg
- waga najniższa: 45,5 kg
- wzrost: 164 cm
- BMI: 18.6
- waga do której dążysz: 42 kg
- jak znalazłeś to forum? Znalazłam je poprzez wyszukiwarkę.
________________________

- masz ED (jak tak to jakie i od kiedy)? leczyłaś się?:

Mam anoreksję od jakichś dwóch lat, ale nigdy nie była na tak poważnym etapie, by się leczyć. Poza tym nie chcę.

- jak to wszystko zaczęło się u Ciebie?:

Mój ojciec był alkoholikiem, ja sobie nie radziłam. Widziałam, że moja mama nic nie je, by dawać nam (potrafiła przez miesiąc nic nie mieć w ustach). Postanowiłam, że będę odstępować jej jedzenie, by nie była głodna. Potem narastała tylko nienawiść do siebie przez to, jak ojciec nas traktował, więc chciałam po prostu umrzeć poprzez zagłodzenie się. Niestety nie wyszło.

- podaj adres bloga (jeżeli masz):

Miałam bloga, ale usunęłam.

- dlaczego chcesz dostać się na to forum? czego od nas oczekujesz?:

Bardzo chcę motywacji do dalszego działania, bo teraz słabo mi idzie chudnięcie, brak mi silnej woli, a gdy będę mogła patrzeć, jak inni chudną, będzie to bardzo motywujące. Sama też dam od siebie wsparcie i pomoc innym, gdy będzie trzeba.

- co wiesz o pro anie?:

Kiedyś wiele czytałam na ten temat i dość długo się tym interesuję (jakieś 4 lata) więc myślę, że wiem sporo. Sama z resztą wiele z tym przeszłam. Najważniejszą rzeczą, którą wiem, to chyba to, że jak już zaczniesz, to nie ma odwrotu.

- co i ile zazwyczaj jesz będąc na "diecie"? Czy używasz/używałaś wspomagaczy (jak tak to jakich?):

Zazwyczaj jem jak najmniej, ostatnimi czasy jest to po prostu nic. Senes, xenna, tabletki rzekomo przyspieszające metabolizm, apetiblock itp.

- czym jest dla ciebie ED?

Zaburzenia odżywania to choroba. Choroba, z której przeważnie ciężko wyjść (moja koleżanka z bulimii wyszła), anoreksję ciężko wyleczyć zwłaszcza, gdy jest na dużym poziomie zaawansowania.

- napisz coś od siebie, co tylko chcesz. im więcej, tym lepiej dla Ciebie:

Bardzo chcę się dostać na forum, ponieważ ciężko mi samej przeżywać wszystkie chwile słabości i sukcesy, jeśli nie mam z kim się tym podzielić. Mój brat ostatnio chciał, bym mu się zwierzyła ze swoich problemów, jednak nie mamy takich relacji, abym odważyła się powiedzieć mu o tym, jak okropnie się czuję sama ze sobą. Pragnę być jak najchudsza, jak najpiękniejsza, jak najbardziej idealna. Inni tego nie zrozumieją. Dlatego potrzebuję wsparcia innych Motylków, to da mi ulgę i na pewno będzie mi lżej, gdy będę mogła mówić, jak się czuję.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum My Motylki Strona Główna -> Dla niezarejestrowanych
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin